indirOyunlari.Com

Bu sitedeki bütün oyunlar demo tanitim sürümlerinden olusmaktadir.

sponsorlu bağlantılar

NFS araba oyunu prostreet indir

Need for Speed Prostreet Demo Önceki serülere göre çok farklı nfs oyunuyla karşı karşıyayız diyebilirim. Gerçekçilik konusundan çok çaba sarfedilmiş fakat need for speed araba oyunlarının kendine has havasının kaybolmasına neden olmuş. Nfs de alıştığımız aksiyon yapısı kaybolmuş. Arabaları pistte tutmak ve kontrol etmek zorlaşmış. Nfs oyunlarında olmayan bir yenilik olarak araba hasar sistemi eklenmiş. Fakat arabanın alığı hasarın oyuna etkisi yok. Sadece yarış bittiğinde tamir ücreti olarak etkiliyor. Az, orta ve ağır olarak sınıflandırılan hasar düzeyi ağır hasar olunca oyun dışı kalıyorsunuz.

Drift modunda pek bir yenilik göze çarpmıyor. Drag modunda ise birkaç yenilik var.
Yarışa başlamadan uygun gaz seviyesine gelerek lastikleri ısıtmamız gerekiyor bu sayede yol tutuşumuz artıyor.

Ses ve grafik olarak mükemmel olan oyun sürükleyici bir yapıya sahip oyunda online seçeneklerinin genişliği ise bir diğer artı yönü. Pist seçeneklerinin kısıtlı olması ve hava şartlarının olmaması ise görsellik açısından eksi yönleri diyebiliriz. Nfs araba yarış oyunları son versiyonu.

Need for Speed Prostreet Demo İndirmek için buraya tıklayınız.

sponsorlu bağlantılar


Diğer Araba oyunları indir, Oyun Siteleri, Yarış oyunları indir oyunlarını da inceleyebilirsiniz. NFS araba oyunu prostreet indir oyunu tanıtım ( demo ) sürümüdür. Oyunları yasal şekilde kurup oynamanızı öneriyoruz. İndirdiğiniz oyunları antivirüs programları kontrolünde çalıştırmanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.